Przedszkole Sasanka

kontakt@przedszkolesasanka.pl
ul. Sasanek 6, 05-806 Nowa Wieś
k/Komorowa

• 3 sale w węzłem sanitarnym, po dwie opiekunki i pomoc, grupy od 8-14 dzieci.
  • indywidualne podejście do każdego dziecka i dbałość o jego rozwój, bezpieczeństwo i uśmiech na twarzy
  • opiekunowie i dyrektor żłobka kompetentne, zaangażowane i troskliwe osoby
  • nowocześnie i atrakcyjnie wyposażone pomieszczenia (posiadamy wszystkie wymagane zgody iwłasny atesty)
  • własny bezpieczny plac zabaw
  • duży parking
  • łatwy dojazd, 10min piechotą do WKD, 20 min piechotą do SKM, Koleje Mazowieckie
  • elastyczne godziny pracy,  7:00 do 17:30
  • smaczne i zdrowe posiłki przygotowane przez stołówkę, mało soli i cukru, bez półproduktów
  • dodatkowe zajęcia; angielski, rytmika, taniec
  • specjaliści: logopedia, pielęgniarka, psycholog
  • teatrzyki, zabawy świąteczne i inne zgodne z oczekiwaniami dzieci i rodziców

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki.